30 lat doświadczenia


Działalność Przedsiębiorstwa Przetwórstwa Drzewnego “GRÓDKÓW” Sp. z o.o. sięga 1989 roku. (poprzednio Zakład Drzewny "Tartak Gródków").

Jesteśmy zakładem przemysłowym wysoko-zmechanizowanym, posiadającym własną linię tartaczną przetwarzającą drewno wielkowymiarowe iglaste. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług, od opakowań transportowych dla przemysłu, skrzyń drewnianych, palet, tarcicy i pelletu drzewnego, po specjalistyczne usługi obróbki drewna, impregnację ciśnieniowo-próżniową oraz pakowanie przemysłowe.

Zatrudniamy ponad 50 osób wykwalifikowanego personelu i już od kilkudziesięciu lat współpracujemy z wielkimi, międzynarodowymi korporacjami, jak i wiodącymi polskimi firmami z branż przemysłowych. W naszej ofercie nie pomijamy klientów indywidualnych, którym oferujemy zarówno wyroby gotowe, jak i wykonane na zamówienie, służąc przy tym fachowym doradztwem.

,p>Serdecznie zapraszamy do współpracy i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą handlowa i realizacjami.

Certyfikaty jakości


Podążając za obowiązującymi przepisami, jak i polepszając jakość naszych wyrobów i usług, uzyskaliśmy następujące certyfikaty:

  • od 1999r. - Certyfikat ISO 9001
  • w 2005r. - Certyfikat Innowacyjności
  • od 2009r. - Świadectwo Produkcji wyrobów z drewna w aspekcie wymagań fitosanitarnych IPPC-ISPM-15 (wydane i nadzorowane przez Instytut Technologii Drewna w Poznaniu)
  • od 2015r. - Wdrożona i Certyfikowana przez Instytut Technologii Drewna w Poznaniu Zakładowa Kontrola Produkcji i uzyskany Certyfikat CE
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM