O firmie


Działalność Przedsiębiorstwa Przetwórstwa Drzewnego “GRÓDKÓW” Sp. z o.o. sięga 1989 roku. (poprzednio Zakład Drzewny "Tartak Gródków").

Jesteśmy zakładem w pełni zmechanizowanym przerabiającym drewno wielkowymiarowe iglaste. Posiadamy bogatą ofertę asortymentową, od zwykłej tarcicy budowlanej poprzez certyfikowane drewno konstrukcyjne CE, aż do specjalistycznych wyrobów drewnianych.

Współpracujemy od lat z wielkimi, międzynarodowymi korporacjami, jak również ze znanymi polskimi firmami z branży budowlanej i innych gałęzi przemysłu. W naszej ofercie nie pomijamy klientów indywidualnych, którym oferujemy zarówno wyroby gotowe, jak i wykonane na zamówienie, służąc przy tym fachowym doradztwem.

Zatrudniamy ponad 50 osób wykwalifikowanego personelu, co przyczynia się między innymi do wytwarzania najwyższej jakości produktów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą handlowa i realizacjami.

Certyfikaty Tartaku Gródków


Podążając za obowiązującymi przepisami, jak i polepszając jakość naszych wyrobów i usług, uzyskaliśmy następujące certyfikaty:

  • od 1999r. - Certyfikat ISO 9001
  • w 2005r. - Certyfikat Innowacyjności
  • od 2009r. - Świadectwo Produkcji wyrobów z drewna w aspekcie wymagań fitosanitarnych IPPC-ISPM-15 (wydane i nadzorowane przez Instytut Technologii Drewna w Poznaniu)
  • od 2015r. - Wdrożona i Certyfikowana przez Instytut Technologii Drewna w Poznaniu Zakładowa Kontrola Produkcji i uzyskany Certyfikat CE
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM